ת.ד. 597, גבעתיים

ת.ד. 597, גבעתיים

קוראים שואלים

ספר דיגיטלי הוא קובץ דיגיטלי המאפשר קריאה נוחה ונעימה במבחר מכשירים חכמים: מחשבי לוח (טאבלט, אייפד), טלפונים חכמים, ואף קוראי ספרים דיגיטליים ייעודיים (קינדל).

את ספרי רימונים באתר זה אי אפשר להוריד בגרסת קינדל. בעת קניית ספר אלקטרוני ודאו שהורדתם למכשיר שבו תקראו את הספר, את אפליקציית ספריאפ לקריאת ספרים דיגיטליים אותה תוכלו למצוא כאן>>.

לאחר התקנה חד-פעמית פשוטה ומהירה של האפליקציה תוכלו ליהנות מהספר בכל מקום. ודאו כי בעת רכישת הספר ציינתם את האימייל המקושר לחשבון איתו אתם מתחברים לאפליקציית ספריאפ

ספר אודיו הוא ספר מוקלט. הספר שנקרא בקול על ידי קריין או קריינית מקצועיים ואפשר להוריד אותו בקישור שבאתר רימונים ללא צורך באפליקציה מיוחדת, תמורת תשלום.

ספרים בפורמט אודיו משמשים אנשים שנמצאים בנסיעות ארוכות, בהמתנות ארוכות לתורים ואפילו במספרה או בהליכה ברחוב או במועדון כושר… באופן כזה, ניתן לנצל זמן פנוי לקריאה דרך האזנה. הספרים בפורמט אודיו מתאימים מאוד גם לאנשים בוגרים, נוער וילדים שסובלים מהפרעת קשב ומתקשים להתרכז בקריאה, וכן לכבדי ראייה.

הקנייה באתר רימונים בטוחה לחלוטין ומאובטחת בתקני האבטחה הדיגיטליים העדכניים והטובים ביותר שבנמצא. למי שבכל זאת חוששים מתשלום בכרטיס אשראי מוצעת אפשרות קנייה טלפונית בסוף תהליך ההזמנה.

המחיר המופיע באתר אינו כולל את משלוח הספרים בדואר ישראל. באתר ישנן שלוש אופציות משלוח שרשומות בקופת התשלום: משלוח עד הבית, משלוח בדואר רשום ואיסוף עצמי.

ספרים דיגיטליים מסופקים לקונים מייד עם הזמנתם. ספרים מודפסים בדואר רשום יגיעו ללקוח בתוך עד 10 ימי עסקים מיום ההזמנה ומספר מעקב יישלח לרוכש. ספרים במשלוח עד הבית יגיעו תוך 6 ימי עסקים. 

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר: contact@rimonim-publishing.com

הידד, הוספת את המוצר לעגלת הקניות

שמחים שבחרת במוצר זה, באתר מחכים לכם ספרים רבים במחירים מפתיעים