משלוח חינם בכל קנייה מעל 190 ש"ח | כל ספרי האתר ב 39 ש"ח לספר לרגל חודש הספר העברי
ת.ד. 597, גבעתיים
ת.ד. 597, גבעתיים

תקנון האתר

תקנון האתר
לפני השימוש באתר הוצאת רימונים rimonim-publishing.com (להלן “האתר”), אנא קראו תנאים אלה (להלן “התנאים”) בעיון. כל כניסה לאתר ו/או שימוש באתר משמעותם שאתם מקבלים עליכם את התנאים, מאשרים הסכמתכם לתנאים ומצהירים כי קראתם אותם והבנת את תוכנם.

על אודות האתר
האתר הוקם על ידי רימונים הוצאה לאור, ח.פ 057972390 (להלן “רימונים”) ומספק מדף אינטרנטי למכירת ספרים ושירותי סליקה לספרים. השימוש באתר האינטרנט כפוף לתנאי השימוש המפורטים בהמשך.
אם חלה טעות או אם נפגעתם מתוכן כלשהו באתר,  אנא פנו אלינו דרך טופס צור קשר ונטפל בבעיה במהירות.
כל התכנים המפורסמים באתר הנם באחריות הוצאת רימונים.
לאתר יש אפשרות לשנות ולערוך את התכנים ולהתאים אותם לציבור הגולשים באתר.

הצטרפות לרשימת תפוצה
כל גולשי האתר (להלן “הגולשים”) אשר מזינים את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם בטופס ההרשמה מאשרים בזאת לאתר לשלוח להם הודעות טקסט ואימיילים, עם חומר פרסומי מעת לעת. מנהלי האתר מתחייבים לא להעביר פרטים אלו לשום גורם צד ג’, למעט חברת הדיוור שאתה יש לאתר הסכם שליחת דואר אלקטרוני.

בעת שליחת מייל חוזר לבעלי האתר, שכתוב בה המלה “הסרה” בשורת הנושא, מתחייבים בעלי האתר להסיר את המייל שממנו נשלחה ההודעה באופן מיידי ולא לשלוח יותר מיילים לאותה הכתובת.

קנייה באתר
האתר מאפשר לגולשים לקנות ספרים של הוצאת רימונים באמצעות מערכת הסליקה של חברת “רווחית” (להלן “רווחית”). הכספים שנסלקים נכנסים לחשבון רימונים ומועברים לסופרים לפי הסכם התמלוגים עמם.

ספרים מודפסים שהוזמנו, יגיעו אל שולחיהם בתוך 10 ימי עבודה ובדואר רשום. יש אפשרות לבחור במשלוח עד הבית שמגיע בתוך 6 ימי עסקים ישירות לביתכם עם שליח, ויש אפשרות גם לאיסוף עצמי מהוצאת רימונים שבגבעתיים, בתיאום מראש עם ההוצאה בטלפון 0522-305000. רימונים לא שומרת פרטים מזהים על אופן הסליקה או על מספר כרטיס האשראי (למעט 4 הספרות האחרונות). פרטים אלו מועברים לחברת “רווחית” לצורך סליקת העסקה בלבד.

דף התשלום באתר מאובטח בתקן  DSS-PCI. בכל בעיה בנוגע לתשלום, אופן התשלום או חיובים נוספים יש לפנות ל”רווחית” בלבד.

החיובים הינם לפי תנאי השימוש של “רווחית”. עוד על תנאים אלה אפשר לקרוא באתר “רווחית” בתנאי השימוש של האתר בכתובת http://www.rivhit.co.il/

הגולשים מצהירים ומתחייבים שהם מודעים לתקנון האתר ומסכימים להוראותיו ולא תהיה לו או לה או למישהו מטעמם כל טענה או תביעה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר.

ביטול עסקה
ביטול עסקה על פי חוק הגנת הצרכן 1981, בתנאי שנשלח דואר אלקטרוני ובו דרישה לביטול העסקה לכתובת contact@rimonim-publishing.com  עם פרטי הרכישה, תאריך הרכישה ופרטים מזהים נוספים.

הגבלת פרטיות
רימונים לא תפגע בפרטיות הלקוח ותפעל בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1981.

רימונים נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, רימונים לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

לתשומת לבכם: במהלך ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר תתבקשו לבחור במקום המיועד לכך האם הנכם מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) לנוחיותכם בגין מבצעים והנחות באתר.

רימונים מכבדת את פרטיותכם. אם אינכם מעוניינים לקבל הודעות על מבצעים והנחות מרימונים, תוכלו לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורך האמור, וכן תוכלו להסיר בכל עת את פרטיכם מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך או בכל אמצעי אחר שיימסר לכם במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו/או מסרון (הודעות S.M.S) שתקבלו מרימונים.

דעו: הסכמתכם לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) כאמור מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי הנוגע לכלל סוגי המכירות ולכלל פלטפורמות הפעילויות באתר.

רימונים תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסרו לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו”ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליכם אישית או יזהו אתכם.

תנאים נוספים
במידה שגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאי האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

בעלי האתר שומרים על הזכות לשנות את תנאי השימוש והתקנון מפעם לפעם ללא הודעה מוקדמת.

מחירי המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים וכל נתון אחר באתר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של רימונים, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

האתר פועל ברשת האינטרנט (וברשתות תקשורת אחרות על פי התפתחויות הטכנולוגיות מעת לעת) ומטבעו תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להתקלקל, לא לתפקד, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. רימונים אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי רימונים, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל רימונים או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ורימונים לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו”ב שייגרמו לכם או לרכושכם עקב כך.

רשתות תקשורת ואתרי אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. רימונים נוקטת מספר אמצעי אבטחה על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידכם באתר אולם אנא דעו כי לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע. רימונים אינה מתחייבת שהשירותים והמידע באתר ובשרתי האתר (או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם) יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. בגלישה באתר, בהזנת פרטים ובביצוע עסקה הנכם משחררים את רימונים מאחריות לכל נזק שייגרם לכם ו/או למי מטעמכם עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותרים על כל טענה כנגד רימונים ו/או מי מטעמה בקשר לכך.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת רימונים, לרבות תקלות תקשורת ומחשוב ואירועי כוח עליון יעכבו ו/או ימנעו את קיום העסקה באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצר נשוא העסקה במועדים שנקבעו, ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים ו/או אגרות ו/או תשלומים אחרים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית רימונים להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ובמקרים כאמור לא יחויב כרטיס האשראי שלכם בגין העסקה ו/אם חויב – יוחזר לכם כספכם, בכפוף להוראות כל דין, וזאת כסעד בלעדי שלכם בקשר עם מקרים כאמור.

במידה ותחול טעות דפוס, שגיאת כתיב, טעות בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר, לרבות בקבלת פרטיכם, רשאית רימונים, אך לא חייבת, לבטל עסקה .

סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית הדין בתל אביב. על תנאי השימוש חלים הדינים של מדינת ישראל.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות הדואר האלקטרוני  contact@rimonim-publishing.com


מדיניות החלפת מוצר:
אחריות על ספרים הנמכרים באתר:
האחריות על הספרים המפורסמים למכירה באתר רימונים, חלה על רימונים. במקרים שבהם יתקבלו תלונות על מצב במוצר, רימונים תפעל לפתור תלונות אלו.

ביטול עסקה:
ביטול עסקה מחמת פגם פיסי בספר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל contact@rimonim-publishing.com . במקרה כזה, רימונים תציע לקונה ספר אחר מאותו כותר, תחת הספר הפגום, או תחזיר לקונים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה, את מחיר העסקה ששולם על ידו. רימונים לא תגבה דמי ביטול כלשהם, בכפוף להחזרת המוצר, על פי הוראות הדין.

ביטול עסקה שלא מחמת פגם פיזי בספר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל contact@rimonim-publishing.com  . במקרה כזה, רימונים תחזיר לקונה, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את מחיר העסקה ששולם על ידו, או תבטל את החיוב בשל העסקה, בכפוף להחזרת הספר כמפורט להלן.

במקרה זה רימונים תגבה דמי ביטול ומשלוח בשיעור שלא יעלה על 10% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.

על הקונה להחזיר את הספר לרימונים באריזתו המקורית כשהוא במצב חדש: ספר שלא נפתח, דפיו אינם מקופלים או מקומטים, כריכתו במצב חדש וכיוצא באלו. ספר שיוחזר במצב שאינו חדש לא יחייב את רימונים בביטול העסקה וגביית התשלום.

משלוח ומסים:
המחירים באתר כוללים מע”מ על פי דיני ישראל. ככל שספר מסוים הוזמן על ידכם לחו”ל, ייתכן ויחולו עליו מסים ו/או היטלים ו/או תשלומים אחרים במדינה שאליו יסופק, וכל אלה יחולו עליכם בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם להוראות כל דין במדינה שאליה יסופק המוצר.

תנאי ומועדי האספקה:
משלוח בישראל: דואר רשום באמצעות דואר ישראל, בתוך 10 ימי עבודה מיום ההזמנה, ולרוב קודם לכן.
משלוח עד הבית: באמצעות שליח בתוך 6 ימי עסקים.

דילוג לתוכן