הרפתקה מוחוץ לקופסא

התאומים ליה ואריאל, שיצאו בספר הראשון להציל את הממלכה מהכישוף של מלכת השעמום, חוזרים אליה ב"הרפתקה מחוץ לקופסה", להשיב את אבן האיזמרגד למקומה, כדי להחזיר את הצעצועים שנעלמו מהחנויות שלושה ימים לפני חנוכה וחג המולד. בדרך הם פוגשים את כל הדמויות המופלאות מהספר הקודם, "תפוח ושמו סטיב", רושם הפטנטים "אלברט מרבה הידיים" ו"גלילאו העטלף" שמלמד לחשוב הפוך. יחד הם מפצחים חידות שכמעט בלתי אפשריות לפיצוח. אבל רק כמעט...

 

להמשך קריאה
בקיצור בהוצאת רימונים

סיפורים קצרצרים, מושחזים, שנונים - לעתים מרושעים אבל מבריקים. "בקיצור" מאת אמן הסיפור הקצר הקטלאני, קים מונזו. הסיפורים משלימים זה את זה ויוצרים תמונת פסיפס מורכבת המוכיחה בדייקנות את חוסר הוודאות הנצחי של האדם. יש מי שהשווה את יכולתו הייחודית של מונזו "לשחק במילים" - לנבוקוב, לא פחות!

להמשך קריאה
כריכת הספר אדי בלה ופלו בהוצרת רימונים

חדש ברימונים: תתכוננו למתח ולהומור משובח!

אדי, בלה ופלו בהרפתקת מתח משעשעת.

הדוד של אדי זוכה בפרס. עשרה מיליון יורו!

אדי יודע היטב מה הוא רוצה לעשות עם הכסף הזה: ללמוד באוניברסיטה ולהפוך לחוקר ידוע. אבל לדוד שלו יש רעיונות אחרים לגמרי. הוא מוציא את אדי מבית הספר וביחד הם יוצאים לטיול.

ואז... צץ מישהו שרוצה לשדוד אותם...

להמשך קריאה

תתכוננו להתמכר!

"מים אפלים" הוא מותחן עוצר נשימה עם טוויסט קטלני!

ספר שלישי בסדרת מפקחת הבילוש אריקה פוסטר, שכתב הסופר רוברט ברינדזה.

ברינדזה נחשב לאחד מסופרי המתח רבי-המכר העולמיים, בארצות הברית ובאירופה.

להמשך קריאה
רציניקן בהוצאת רימונים

סיפורה של התרבות הישראלית היא סיפורו של יעקב אגמון.

מרגש, מצחיק, עצוב, החיים עצמם יחד עם צהבהב ברנז'אי.

קלאסיקה וחובה בכל מדף ספרים של ישראלים בכלל וחובבי תיאטרון בפרט.

להמשך קריאה
גחליליות בלילה

חמישה עשר סיפורים של נשים שיצאו ממעגלי אלימות שונים במשפחה. אלימות זוגית, אלימות הורים כלפי ילדים, אלימות מילולית, אלימות פיזית ואלימות כלכלית. בבסיסם ניצב הרעיון שאפשר לצאת ממעגל האלימות ואף לחיות חיים טובים אחר כך, לחוות חופש ועצמאות, אהבה ואושר, ללא פחד.

להמשך קריאה