מי אנחנו?

רימונים החלה את דרכה כהוצאה לאור המתמחה בספרות מתורגמת מספרדית ומקָטָלָאנִית.
גם כעת זוכה הסיפורת הלטינית למקום של כבוד בין ספרינו, אך בשנים האחרונות מתמקד. ההוצאה בספרי ילדים ונוער, סדרת "קוראים צעירים" לכיתות בית הספר היסודי, וספרות מתורגמת קלאסית משובחת. ספרי מקור יוצאים באופן נדיר ברימונים.

את רימונים הוצאה לאור, מנהלת יעל שכנאי בעלת תעודה בעריכה ותואר ראשון בספרות אנגלית ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן. יעל שכנאי עבדה קרוב לעשור במתן שירותי עריכה ותרגום בהוצאות לאור גדולות ומוכרות בישראל, לפני שהקימה את הוצאת רימונים.

ההוצאה היא הוצאה לאור מסחרית ולא גובה תשלום מהסופרים שנבחרים להוציא לאור את ספרם, אלא אם כן מדובר בז'אנר ייחודי ומאוד לא מסחרי בתחום העיון או בתחומים דומים. לכן הספרים הנבחרים הם ספרים ייחודיים ומקוריים וההוצאה בוחרת אותם בקפידה רבה.

לאחר שכתב יד מגיע למערכת הוא נקרא על ידי לקטורים ובמידה שיוחלט כי נרצה להוציאו לאור, לאחר חתימת חוזה, הספר יעבור את כל תהליך ההפקה בצמידות למחבר. עריכת ספרות ולשון, הגהות, קריאה אחרונה, עימוד ועיצוב גרפי לדפי הפנים ולכריכה, הדפסה והפצה לחנויות הספרים ולרשתות הגדולות וכן יחסי ציבור.

צוות רימונים רכש במהלך השנים ניסיון רב בעריכה ובתרגום בהוצאות לאור גדולות ובעלות-שם בענף הספרים בישראל. הצוות ילווה את תהליך ההוצאה לאור של ספרכם במקצועיות לאורך שלבי ההפקה. כל כתב-יד עובר פיקוח אישי באופן קפדני וצמוד.

אנו ברימונים מאמינים כי שביעות רצונו של הלקוח והנגיעה המיוחדת של הסופר, חשובים מאוד להצלחת הספר. משום כך, הקשר האישי האמיץ של העורך, המפיק והמעצב מטעם ההוצאה, עם הסופר, מקבלים מקום מכובד ומרכזי בתהליך הפקת הספר והוצאתו לאור.

רימונים מספקת גם שירותים פרטניים של הוצאה לאור למי שמבקשים להוציא לאור ספר בהפקה עצמית, או מבקשים ליווי והדרכה במהלך הכתיבה, לכל סוגי הז'אנרים ובכלל זה גם פרוזה מקור, ספרים אוטוביוגרפיים ועוד.

 

מאחלים לכם קריאה נעימה,
צוות רימונים

 

 

 


צרו עמנו קשר

השאירו את פרטיכם ונציגנו ישמחו
ליצור עמכם קשר בהקדםנבנה ע"י כתום